Ремонт пошкоджених війною електромереж профінансують за рахунок активів рф «фото»

Ремонт пошкоджених війною електромереж профінансують за рахунок активів рф

Схоже, гроші за вилучені російські активи підуть на добру справу. За рахунок їх продажу хочуть поновити електропостачання в Україні.

Такий закон затвердила Верховна Рада.

Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроєкт №8027 про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» щодо створення фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Ним, серед іншого, пропонується витратити активи примусово вилучених російських компаній в Україні на відновлення електропостачання та освітлення.

Також  кошти від продажу російських активів планують використати на:

  • реконструкцію, капітальний ремонт об’єктів критичної інфраструктури, пов’язаних з наданням послуг водопостачання, водовідведення, теплопостачання, придбання житла для громадян, які його втратили через російські ракети та бомби;
  • закупівлю ПК замість знищених для вишів, які знаходяться на територіях, що постраждали від агресії росії.

Слід зазначити, що законопроєкт наразі не підписаний головою Верховної Ради, оскільки зареєстровано проект постанови про скасування результатів голосування за документ. Водночас, зважаючи, що в проекті бюджету на наступний рік передбачено окремий рядок на фінансування фонду ліквідації наслідків агресії РФ, цю перешкоду буде легко подолати.

Раніше на USIonline.com

Можливі відключення. Атаки РФ призвели до руйнування 30% електростанцій в Україні (відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.