«Референдум» для кадрів на росТБ: окупанти «підбили» підсумки ще на початку вересня

Результати фейкового референдуму, який відбувся на тимчасово окупованих російськими загарбниками територіях України, були відомі ще до початку так званого «голосування».

Про це свідчить інформація, яка є у розпорядженні СБУ, а також телефонні розмови жителів ТОТ, які мають родичів у «керівництві л/днр».

Дані російських референдумів на тимчасово окупованих територіях в Україні були складені ще на початку вересня. А саме «голосування», анонсоване окупантами з 23 до 27 вересня, відбувається для картинки на росТБ.

Мені сестра зателефонувала: у них друзі, ну їх, виходять, куми… Донька працює у міністерстві соціальної політики «ДНР». Вона все знає. Вона сказала: «Ще на початку вересня були підписані документи про входження «ДНР» в адміністративних кордонах Донецької та Луганської області, входження їх до складу Російської Федерації, – розповідає українка своїй знайомій, яка також перебуває в тимчасовій окупації рашистів.

Жінки відмічають, що потім доказати точну кількість голосів буде неможливо.

Людей не спитали, за них все вирішили, життя, долі покалічили та поламали. Вчора стільки місива, місива просто взагалі було. Стільки руйнувань, поранень. Жили, жили, наживали і залишитися… , – скаржаться жінки.

В свою чергу, Центр протидії дезінформації повідомляє про маніпулятивні кампанії, що відбуваються на тимчасово окупованих територіях.

Запорізька обл.:

Після псевдореферендуму окупанти планують оголосити про «незалежність» тієї частини Запорізької області, що окупована російськими військами.

Херсонська обл.:

Для участі у фейковому референдумі росіяни завозять на окуповану територію Херсонщини «масовку» з Криму.

Донецька обл.:

Так звані комісії вже ходять по квартирах і пропонують проголосувати безпосередньо на порозі, в їх присутності. Люди не мають можливості відмовитися від голосування чи проголосувати негативно.

Луганська обл.:

Російські загарбники проводять псевдореферендум на Луганщині під дулами автоматів, а незгодних вносять в окремий список. В Алчевську на «референдумі» враховують голоси навіть тих, хто перебуває у полоні або загинув.

Раніше на  USIonline.com

Политолог: «Херсон и «референдумы» и что ждет РФ

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.