Психотропи і арсенал зброї: на Одещині викрили масштабну мережу наркодилерів (фото) «фото»

Психотропи і арсенал зброї: на Одещині викрили масштабну мережу наркодилерів (фото)

Через телеграм-крамниці мешканці Одещини продавали наркотики. У них вилучили майже 5 тисяч закладок на суму понад 1 млн грн.

Про це повідомляє прокуратура Одеської області.

За даними слідства, четверо мешканців Чорноморська налагодили мережу розповсюдження наркотиків та психотропів оптовими та роздрібними партіями. Вони діяли на території Одещини та інших регіонів України.

«Товар» збували шляхом так званих «закладок» за допомогою низки Телеграм-каналів, а також під час особистих зустрічей з перевіреними покупцями. Кошти їм перераховували на банківські картки та через небанківських операторів платіжних і фінансових сервісів.

Під час обшуків у фігурантів вилучили понад 4,7 тис фасованих згортків для «закладок» з канабісом, амфетаміном та PVP, пакувальні матеріали, електронні ваги, банківські карти, кошти в іноземній валюті, мобільні телефони та чотири автомобілі.

Також вилучено цілий арсенал зброї, зокрема 2 пістолети Макарова, 22 набої різного калібру, 5 гранат, реактивна протитанкова граната РПГ-18, ножі. Щодо виявленої зброї призначили експертизу, — повідомляє прокуратура.

Зазначимо, вартість вилучених наркотиків та психотропів на «чорному ринку» складає приблизно понад 1 млн гривень. Наразі вирішують питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу.