Приватизація допоможе Україні зберегти зерно нового врожаю «фото»

Приватизація допоможе Україні зберегти зерно нового врожаю

Відновлення приватизації позитивно вплине на розвиток аграрного сектору, галузі переробки зерна та логістичних хабів.

Про це в інтерв’ю “Укрінформу” розповів голова підкомітету з питань регулювання публічних закупівель та ефективного управління державним і комунальним майном Олексій Мовчан.

У зв’язку з блокадою ворогом наших портів та порушенням логістики, є інтереси у придбанні транспортних терміналів, державних комбінатів хлібопродуктів, зернових терміналів та приміщень для зберігання збіжжя, яке аграрії нині не можуть вивезти. Зараз якраз зручний момент виставити на продаж непрацюючі роками державні елеватори, які за звичайних умов не були цікаві інвесторам через свою високу енергозатратність, а зараз вони чи не єдина надія зберегти врожай, – зазначав депутат.

Він прогнозує попит на держпідприємства, які здійснюють переробку аграрної продукції, створюючи продукти з високою доданою вартістю, яку можна буде експортувати. Окрім того, можливість приватизувати промислові майданчики сприятиме появі нових підприємств.

Ми сподіваємось на активну релокацію та створення підприємств, які виробляють продукцію подвійного призначення, тобто щось потрібне для оборони. Наприклад, легка промисловість, або металообробка, медична реабілітація, протезування, тощо. Насправді в держави дуже багато цікавого, що можна використати та залучити для розвитку бізнесу в цей непростий час, – підсумував Олексій Мовчан.

Нагадаємо, нещодавно Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект №7451 про спрощення приватизаційних процесів.

Раніше на USIonline.com

Аграрний фронт Одещини: про нововведення аграріїв та дефіцит продуктів 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.