Природоохоронну організацію видзначили за повернення водяного буйвола у Одеську область «фото»

Природоохоронну організацію видзначили за повернення водяного буйвола у Одеську область

Поселення водяного буйвола у Одеську область визнали як одну із найуспішніших історій повернення видів у світі по версії видання One Earth.

Про це повідомила організація Revilding Ukraine.

Работу одеських природоохоронців визначила міжнародне видання One Earth. Реінтродукція водяного буйвола на острів Єрмаків в Дунайському біосферному заповіднику стала однією з шести успішних історій повернення видів.

Також у рейтинг потрапили такі події, як поселення бобра у Великобританії та вовка в Єллоустоунському національному парку. Згідно з дослідженням, повернення лише 20 видів великих ссавців може допомогти відновленню екосистем у всьому світі

Нагадаємо, що кілька років тому 17 буйволів приїхали із Закарпаття в українську дельту Дунаю, де вони мешкали 50 років тому. Тварини є чудовими “архітекторами” природи, вони допомагають зберегти мозаїчні ландшафти та біорізноманіття острова. Розчищаючи чагарники і очерет, буйволи створюють невеликі калюжі, в яких оселяються різні комахи, земноводні і риби. Велетні чудово почувають себе на острові, тож стадо поступово збільшується.

Раніше на USIonline.com

Шесть ланей, которых поселили в Одесской области мигрировали в Румынию

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.