При виконанні бойового завдання на сході загинув митник з Одещини «фото»

При виконанні бойового завдання на сході загинув митник з Одещини

Аркадій Муляр підірвався на міні, отримавши поранення, несумісне з життям.

Про це повідомила Державна митна служба України.

Держмитслужба попрощалася з трьома колегами, які загинули на фронті.

З великим сумом повідомляємо про втрату колег, які, виконуючи свій військовий обов’язок, віддали власні життя заради нашої з вами свободи, – йдеться у повідомленні.

При виконанні бойового завдання поблизу Соледара загинув Аркадій Муляр, старший державний інспектор митного поста «Орлівка» Одеської митниці. Він підірвався на міні, отримавши поранення, несумісне з життям.

Не вагаючись, Аркадій вступив у двобій з ворогом ще у 2014 році, а з 25 лютого 2022 року перебував на передовій у Миколаївській, Херсонській та Донецькій областях, – повідомили колеги загиблого.

***

Також митники пишуть про загибель Анатолія Міхова, головного державного інспектора митного поста «Кучурган» Одеської митниці, – УСІ вже повідомляла про повернення «на щиті» цього чоловіка, який з перших днів війни став до лав захисників рідної землі.

***

Крім того, під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку загинув головний державний інспектор митного поста «Барабашово» Харківської митниці Роберт Ситий.

Починаючи з травня 2022 року Роберт встиг побувати майже в усіх гарячих точках: боронив Харків та Харківську область, брав участь у боях за Бахмут.

Українська Служба Інформації висловлює співчуття рідним і близьким героя.

Вічна пам’ять і слава усім, хто віддав життя за Україну!

Раніше на USIonline.com

З фронту «на щиті» повертається митник з Одещини (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.