Проект кіберполіції Мрія: як допомогти ЗСУ, сидячи на дивані (відео)

Хочете наблизати перемогу, але незнаєти як? Вже півроку знаходити позиції противника та блокувати ворожі медіа, які розповсюджують фейки, допомагають звичайні люди. Проект StopRussia | MRIYA поєднав більше 241 тисячі інформаційних воїнів.

Як приєднатися і як це працює, Українській Службі Інформації розповіли в кіберполіції.

Що таке StopRussia | MRIYA?

До повномасштабної війни ця платформа використовувалися для блокування телеграм-каналів наркомагазинів. А після 24 лютого чат-бот запрацював на перемогу – для інформаційної підтримки наших військових, а також протидії кремлівським медіа-пропагандистам, та отримав назву StopRussia | MRIYA.

Даний бот було переформатовано на опрацювання фейкових та проросійських ресурсів, котрі в подальшому “йдуть” на блокування. Тож якщо ви хочете приєднатися і теж відправляти в бан ворожі сайти, ютуб, инстаграм, фейсбук, телеграм канали – приєднуйтесь.

Це усе, що пов’язано з інформаційною війною, і будь-який громадянин може приєднатися. Це дуже важлива робота, – розповіли в кіберполіції.

Як це працює?

У розділі “Додати ресурс на блокування” можливо додати посилання для блокування. Адміністратори його перевіряють на відповідність антиукраїнським поглядам, після чого він буде доступний для надання скарг.
– У розділі “Надіслати скаргу на ресурс” – можете долучитися до блокування ресурсів окупанта. Вам буде надано випадкове посилання, а також текст скарги, які постійно змінюються.
– Кнопка “Поділитися” – генерує посилання, яке ви можете надіслати своїм друзям, близьким, щоб вони також приєдналися до спільноти МРІЯ та допомагали у наданні скарг на ворожі ресурси. Додаючи друзів, кожен учасник отримує додаткові бали, які пізніше буде можливість обміняти на мерч для найактивніших учасників спільноти.

Інші ресурси

Крім того, був створений чат-бот для громадян – “Народний месник”. Сюди надсилають інформацію про пересування ворожої техніки, російських військових та їх поплічників, виявлених мародерів або ж знайдені нерозірвані боєприпаси.

Також є ресурс MRIYA Automatic. Це безкоштовні автоматизовані сервіси для боротьби з російською пропагандою та донесення правди до якомога більшої кількості людей про війну росії з Україною.
Розробниками якого являються Banwar та Qlixer Social.

MRIYA Automatic працює в хмарі, не використовує ваш браузер, і не вимагає від вас включеного та активного браузера комп’ютера чи смартфону. До того ж у кіберполіції створили ігру “Котяцький драйв”, щоб розрадити українців під час війни.

Кожен бан ворожого сервісу, інформації про російську військову техніку або про зрадника наближає Україну до перемоги.

Сервіс «MRIYA Automatic» https://mriya.social

➖Бот «Народний месник» https://t.me/ukraine_avanger_bot

➖Сервіс «MRIYA Automatic» https://mriya.social

➖Бот «StopRussia/MRIYA» @stopdrugsbot

➖Канал «StopRussia/MRIYA» https://t.me/stoprussiachannel

Раніше на USIonline.com

«Бавовни буде багато»: Притула розповів, що за 600 млн грн придбав супутник для ЗСУ

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.