Президент посмертно нагородив льотчика-героя, який загинув у небі над Одещиною «фото»

Президент посмертно нагородив льотчика-героя, який загинув у небі над Одещиною

Відзнаку «Національна легенда України» отримали дружина та донька льотчика ЗСУ Ігоря Бедзая. Він загинув під час завдання у небі над Одещиною.

Про це повідомили на сайті Офісу Президента України.

Президент Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська взяли участь у церемонії нагородження видатних українців відзнакою Глави держави «Національна легенда України».

Посмертно нагородили і начальника служби безпеки польотів – старшого інспектора-льотчика Командування ВМС ЗСУ, Героя України полковника Ігоря Бедзая. Нагороду отримали дружина загиблого захисника Юлія Вікторівна та донька Марія.

Військовий льотчик 1-го класу. Герой України. За цими званнями – ціле життя, присвячене службі на благо держави. Якості та справи, які вражають. Його досвід – це десятки важливих бойових завдань. Його учні – це 15 екіпажів. Його мужність – це десять одиниць авіаційної техніки, яку ще в 14-му році в умовах надвисокого ризику він вивіз до Миколаєва із заблокованого аеродрому в Саках. Його приклад – це 217 воїнів із Криму, які, наслідуючи його, залишилися вірними присязі та Україні, – зазначив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, 7 травня 2022 року під час виконання пошуково-рятувальної операції Мі-14 Ігоря Бедзая був уражений ракетою ворожого літака. Полковник загинув у небі, захищаючи Україну. Його ім’ям також назвали 10-у морську авіаційну бригаду ВМС ЗСУ.

Раніше на  USIonline.com

Авиабригаде присвоили имя героя, погибшего в небе над Одесской областью

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.