Прем’єр-міністр Шмигаль побував у портах Одеської області та зустрівся з переселенцями (фото) «фото»

Прем’єр-міністр Шмигаль побував у портах Одеської області та зустрівся з переселенцями (фото)

За шість місяців цього року вантажообіг через українські порти на річці Дунай зріс у 2,4-5 разів, порівняно з минулим роком. Завдяки звільненню Збройними силами острова Зміїний Україна отримала додаткові можливості для експорту й імпорту продукції на цій ділянці.

Про це повідомляє пресслужба прем’єр-мінистра Деніса Шмигаля, який сьогодні побував з визитом на півдні Одещини.

Голова уряду підкреслив, що порти Ізмаїл та Рені на Одещині — сьогодні це експортні «ворота» України в європейські країни. Разом з урядовою командою він оглянув портові потужності.

Ще до повномасштабної війни Уряд розробив Стратегію розвитку внутрішнього водного транспорту України до 2031 року. В умовах злочинної російської морської блокади це питання стало ще більш актуальним. Розвиток річкових портів допоможе розширити експортні можливості для української продукції, зокрема зерна, – наголосив прем’єр-міністр.

Також Деніс Шмигаль поспілкувалися з переселенцями, що вимушено проживають в Ізмаїльському міському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. Під час спілкування він переконався, що люди отримують виплати за програмою, а в закладі є всі необхідні умови для комфортного проживання.

Показово, що українці, які виїхали за кордон, також поступово повертаються додому й затримуються в Ізмаїлі. Наразі повернулося вже більш ніж 16 тисяч громадян, – сказав Шмигаль.

Раніше на USIonline.com

Деблокада экспорта зерна: уже 16 торговых судов прошли через устье Быстрое

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.