![Правоохоронець на Одещині намагався переправити ухилянтів за кордон: його затримано (фото) usionline.com Правоохоронець на Одещині намагався переправити ухилянтів за кордон: його затримано (фото) «фото»](https://usionline.com/wp-content/uploads/2023/12/na-odeshhini-dbr-povidomilo-pro-pidozru-pravoohoroncyu-yakij-planuvav-zarobiti-na-perepravlenni-uhilyantiv-za-kordon-1-450x395-4fd.jpeg)
Правоохоронець на Одещині намагався переправити ухилянтів за кордон: його затримано (фото)
Вчора служба Державного бюро розслідувань в Одеській області оголосила про підозру правоохоронцю, який планував незаконно переправити військовозобов'язаних чоловіків через кордон в підзаробити на цьому.
Про це повідомляє ДБР
Фігурант справи вплутав двох своїх знайомих в підробіток, пропонуючи їм перевозити осіб через кордон до Молдови, обходячи офіційні пункти пропуску та прикордонний контроль.
За обіцянкою отримати $4 000 за кожного вивезеного, фігурант отримав гроші від “клієнтів” та вказав їм локацію на мапі для подальшої доставки.
Однак плани потерпіли фіаско завдяки прикордонникам, які затримали перевізників з ухилянтами всього за 100 метрів від державного кордону.
Фігуранту оголошено про підозру в сприянні незаконному переправленню осіб через кордон, що може призвести до покарання у вигляді до 9 років позбавлення волі.
Розслідування триває.
Раніше на USIonline.com —
В Одесі чоловік продавав ухилянтам висновки ВЛК про непридатність до служби (фото)
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.