Посол Німеччини відвідала в Одесі благодійний медичний фонд (фото) «фото»

Посол Німеччини відвідала в Одесі благодійний медичний фонд (фото)

В Одесі за підтримки німецьких партнерів містяни та вимушені переселенці можуть отримувати необхідні ліки як допомогу.

Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

У середу, 18 січня, в Одесу приїхала посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен. Вона побувала у благодійному медичному фонді «Ваше місто», який підтримує Німеччина.

Керівник міжнародного благодійного фонда «Ваше місто» Ігор Федін розповів, що ліки видають у двох волонтерських центрах медикаментозної допомоги. Один з них знаходиться за адресою вул. Успенська, 101, ще один — проспект Шевченка, 6/5.

Ми розпочинали з одного препарату, зараз у нас понад 300 найменувань. З початку повномасштабної війни до нас звернулись і отримали допомогу 15 тисяч людей, більша частина з них — вимушені переселенці, пенсіонери, чия пенсія не дозволяє купувати ті ліки, які їм необхідні, — додав Ігор Федін.

Ігор Федін

Посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен зазначила, що Німеччина допомогає у всіх сферах.

Зараз ми сфокусовані на Україні через те, що дуже багато тимчасо переміщених осіб, які не мають грошей, роботи, і їм часто потрібні ліки від хронічних хвороб. Також у планах цього німецького проекту працювати у Миколаївській та Херсонській областях, — підкреслила посол Німеччини.

Анка Фельдгузен

Зазначимо, зараз у Німеччині перебуває близько мільйона украінських переселенців. За словами Анки Фельдгузен, близько 20% з них знайшли роботу.