Пораненому воїну з Херсона зробили унікальну операцію у Львові (фото) «фото»

Пораненому воїну з Херсона зробили унікальну операцію у Львові (фото)

Чоловік отримав важке кульове поранення руки під час виконання бойового завдання на Херсонщині. Складну реконструктивну операцію виконали хірурги Національного реабілітаційного центру «Незламні». Захиснику пересадили нерв зі стегна на руку, аби він знову міг рухати пальцями.

Про це повідомили у Першому медичному об’єднанні Львова.

Сергію – 44, він родом із Херсону. У перші дні повномасштабної війни пішов добровольцем у військо. Хотів захистити рідних, які залишались у Херсоні.

Кульове поранення кисті руки чоловік отримав у серпні під час одного з боїв. Куля пройшла на виліт. Аби зупинити кровотечу, наклав тиснучу пов’язку. З нею проходив три дні. Уже в той час він перестав відчувати мізинець та безіменний палець правої руки. Це наслідок ушкодження нерва.

Була сильна кровотеча, але покинути поле бою я просто не міг, – згадує Сергій.

Він воював доти, доки українські військові зайшли в Херсон. Тільки потім поїхав до Львова на лікування.

Сергій звернувся саме до Національного реабілітаційного центру «Незламні», адже раніше чув, що тут допомагають тим, хто постраждав від війни. І після низки обстежень та консультацій лікарі сказали: відновити чутливість двох пальців – можна. Потрібна операція з пересадки нерва.

Під час втручання хірурги вилучили власний нерв зі стегна Сергія та пересадили його на руку. Операція минула без ускладнень. Однак про остаточний її успіх говорити зарано, аби нерв прижився і відновилася чутливість пальців потрібно кілька місяців.

Захисник каже, що після реабілітації обов’язково повернеться до своїх бойових побратимів.

Війна ще не закінчилась, піду далі захищати свою Батьківщину, – каже він.

Раніше на USIonline.com

Одеські лікарі успішно провели особливу операцію підлітку

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.