Понад пів мільярда гривень отримають ветерани на «Власну справу» «фото»

Понад пів мільярда гривень отримають ветерани на «Власну справу»

П'ятсот п'ятдесят три мільйони гривень буде надано майже 1200 ветеранам та другому з їхнього подружжя у рамках грантової програми «Власна Справа».

Про це повідомила заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна.

Зокрема, у першій цього року хвилі програми переможцями вже стали 19 ветеранів та других з їхнього подружжя. Вони отримають майже 10 млн гривень на започаткування або розвиток свого бізнесу. 14 переможців отримають грант розміром до 500 тис. грн, 3 — до 250 тис. грн, 2 — до 1 млн грн.

Більшість з грантоотримувачів — 57% — це учасники бойових дій, 43% — другі з їхнього подружжя.

Найчастіше підприємці брали грант до 500 тисяч гривень. Найбільше інвестували кошти у розвиток бізнесу у переробній промисловості, а також у сфері оптової та роздрібної торгівлі. Реалізуючи свої бізнес-проєкти підприємці створять понад 2 тисячі робочих місць в усіх регіонах країни, зазначила Тетяна Бережна.

При отриманні гранту від 500 тис. до 1 млн грн ветеран має бути зареєстрований як ФОП не менше ніж 12 місяців. Окрім того, такий грант надається за умови співфінансування з отримувачем у співвідношенні 70/30, тобто отримувач гранту має вкласти у свою справу 30% власних коштів, 70% коштів надасть держава.

Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу.

Заявки подаються через портал Дія разом з бізнес-планом. Адмініструє програму Державна служба зайнятості.

Раніше на  USIonline.com

Бізнес ВПО: мешканка Сум відкрила в Одесі хімчистку завдяки державному гранту

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.