Поліція затримала лихача з підробленими номерами – штрафи приходили на пошту реальному власнику «фото»

Поліція затримала лихача з підробленими номерами – штрафи приходили на пошту реальному власнику

В Одесі затримали лихача, який їздив із дублікатом номерів пенсіонера, порушуючи правила дорожнього руху. Штрафи приходили на пошту літньому чоловікові, тоді як його авто не виїжджало нікуди понад 5 місяців.

Про затримання порушника з фальшивими номерами  кореспондентові Української Служби Інформації повідомив син потерпілого пенсіонера.

Одесит розповів, що після того, як УСІ оприлюднила справу лихача з дублікатом номерів, 29 липня порушника зловили поліцейські. Під час затримання гонщик розповів патрульним, що машину купив близько року тому за техпаспортом, нібито у знайомого.

Автомобіль із підробленими номерами вилучили, зараз поліція з’ясовує деталі події. Як розповів син потерпілого, його батько – пенсіонер і зараз через війну перебуває в Європі. Йому на пошту надходили штрафи через порушення правил дорожнього руху в Одесі. Однак при цьому машина батька стояла невиїзна вже п’ять місяців. Як виявилося, невідомий роз’їжджав містом та перевищував швидкість з дублікатом номерів похилого чоловіка.

Його «зловила» камера в жилмасиві Котовського. У листі був опис порушення та фото авто. При цьому всі знали, що батькова машина стоїть невиїзна вже п’ять місяців. Звернулися до поліції, на Корольова. Протягом двох днів це «чудо» знайшли, – розповів син потерпілого.

Одесит також розповів, що через складну процедуру заперечення штрафів, яка відбувається через Київ і займає багато часу, йому довелося сплатити стягнення за лихача. Нагадаємо, у Сервісному центрі МВС в Одеській області в такому випадку порадили відразу звертатися до поліції.

Раніше на  USIonline.com

Автомобільний номер одесита використовують на іншій машині: що робити (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.