Поліцейські Одещини підкорили кубок України з пауерліфтингу (фото) «фото»

Поліцейські Одещини підкорили кубок України з пауерліфтингу (фото)

12 листопада в Одесі відбувся чемпіонат Кубок України з пауерліфтингу 2023 федерації WPUF. Одесити, які одночасно є правоохоронцями, завоювали перші місця і виконали міжнародні спортивні нормативи.

Про це повідомляє ГУНП в Одеській області.

У змаганнях брали участь спортсмени з Одеської, Миколаївської, Дніпропетровської та Кіровоградської областей. Силове триборство включає в себе жим штанги лежачи на горизонтальній лаві, станову тягу та присідання зі штангою на плечах.

Майор поліції Євгеній Ганущак виборов першість у ваговій категорії 90 кг, показавши найкращий результат у становій тязі – 175 кг, жимі штанги лежачи – 152,5 кг та присіданнях зі штангою – 140 кг. За словами спортсмена, вага в 175 кг у категорії «станова тяга» підкорилась йому вперше.

Лейтенант поліції Максим Коротков здобув звання майстра спорту України з пауерліфтингу, посівши перше місце у ваговій категорії 82.5 кг, виконавши присідання зі штангою вагою 185 кг, жим лежачи з вагою 115 кг та станову тягу вагою 235 кг.

Старший сержант поліції Олег Коротич виконавши норматив майстра спорту міжнародного класу в жимі лежачи 185 кг та становій тязі 290 кг, він став переможцем категорії 100 кг.

За словами спортсмена, це не його максимум, тому що при підготовці у спортзалі, – його максимум у становій тязі це 300-305 кг.