Поліцейські з волонтерами втілили в життя мрію маленьких одеситів (відео)

Янчик з Валерієм разом із мамою кожного дня плетуть маскувальні сітки в одному із волонтерських центрів Одеси. Хлопці завжди мріяли стати поліцейськими, і ось сьогодні їхня мрія майже здійснилася.

Як це було – детальніше у матеріалі кореспондентів Української Служби Інформації Арсена Подосяна та Валерії Шаповалової.

Наталія Колмацуй кожного дня разом із своїми двома синами допомагає волонтерам плести маскувальні сітки в волонтерському центрі. Молодшому сину Янчику 5,5 років, середньому Валерію – 8 років. Є ще старший син – йому 20 років та він вже працює.

Наталія розповідає, що хлопці з дитинства мріяли стати поліцейськими – постійно граються в такі ігри та дивляться відео про наших захисників.

За допомогу та щоденну працю волонтери вирішили віддячити Наталі та її хлопчикам. Дізнавшись про їх мрію, вони запросили поліцейських у гості, розповідає волонтер Сабіна Нікітенко. 8 липня до хлопців завітали поліцейські з начальником відділку Вячеславом Барбою.

Вячеслав Барба

Правоохоронці ознайомили маленьких одеситів із службовими автомобілями, показали їм бронежилети, форму та подарували особисті кепки та футболки.

Дуже приємно, що діти в такому юному віці вже мріють стати поліцейським. Наш обов’язок – їм допомагати стати гідними поліцейськими, – зазначив начальник відділу, полковник поліції Вячеслав Барба.