«Подія року»: одеські барабанщиці підкорили фестиваль в Америці (фото, відео)

Без дівчат цього колективу не обходиться будь-яке свято в Одесі. Їх ще називають «Шаленими барабанщицями». Тепер про них знають і в США - вони привезли єдину нагороду престижного фестивалю.

Про це розповів керівник колективу Ігор Ткачук, повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

Одеський музично-хореографічний колектив «Студія-117» побував у США на фестивалі Virginia International Tattoo 2023 та привіз додому єдину нагороду фестивалю. Відзнакою творчості колективу на фестивалі стала спеціальна медаль «Подія року».

Щорічний фестиваль Virginia International Tattoo військових оркестрів проходить під патронатом НАТО.

Талант і командна робота поєднуються в цій виставі музики та могутності – одній з найяскравіших подій фестивалю мистецтв Вірджинії. Сотні виконавців з усього світу заповнюють Scope Arena – плацдарм для вивчення історії, географії та багато іншого. Учасники фестивалю демонструють військову музику, сопілки та барабани, маневри військових груп тощо, – розповів Ігор Ткачук.

Virginia International Tattoo 2023 року зібрав понад 800 виконавців з різних країн світу, до яких приєдналися групи з армії, флоту та морської піхоти США, цивільні та військові виконавці із семи країн. Україна вперше взяла участь у цьому фестивалі.

Одеський колектив опинився у компанії Норвезького оркестру та тренувальної команди гвардії Його Величності Королівської гвардії, Центрального оркестру Збройних сил Сінгапуру та гурти Massed Pipes and rums із чотирьох країн.