Пішки від моря до Говерли: одеський комік купив “швидкі” на зібрані гроші (фото, відео)

Чемпіон «Ліги Сміху» Марк Куцевалов показав три автівки швидкої допомоги, які купив завдяки благодійному походу. Пішки він пройшов 850 кілометрів за 18 днів та зібрав понад 2 мільйона гривень. 

Про це розповів сам артист.

Відомий комік Марк Куцевалов пішки пройшов з рідного Чорноморську Одеської області до Карпат та підкорив Говерлу. У день він йшов по 50 кілометрів з зупинками, перша була в Овідіополі.

На благодійний похід артист витратив 18 днів та пройшов більше мільйона кроків. З собою він взяв мінімум речей – спальник, каремат, телефон, пауербанк та декілька фірмових кроваток, із ліків тільки одну єдину мазь. Ніхто його не підстраховував та не їхав на авто позаду. За пригодою Марка можна було спостерігати у реальному часі та донатити гроші на реквізити.

Чемпіон “Ліги Сміху” досяг мети та зібрав за мандрівку 2 мільйона 800 тисяч гривень.
 
Це був благодійний реаліті-похід через всю країну, від Чорного моря до Говерли, заради збору коштів на 3 машини швидкої домомоги, що врятують ще більше життів й приблизять нас до перемоги! – розповів Марк.

Повторити шлях Марка тепер хоче ветеран АТО, який пройде від Одеси до Говерли. Але є нюанс: у Олександра Швецова замість однієї ноги – протез.

 

Раніше на USIonline.com

Від Одеси до Яремче: ветеран АТО на протезі вирушає у подорож та збирає кошти для військових

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.