Перший корвет Ada для ВМС ЗСУ спущено на воду у Туреччині (фото, відео)

Сьогодні, 2 жовтня, в Стамбулі на військовій верфі підприємства Istanbul Naval Shipyard відбулась церемонія спуску на воду першого корвета Ada MILGEM, який будується на замовлення Збройних Сил України.

Про це повідомили у ВМС.

У церемонії спуску бойового корабля з найменуванням «Гетьман Іван Мазепа» взяв участь командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Олексій Неїжпапа.

 

Сьогоднішня надважлива для України та її Військово-Морських Сил подія вкотре засвідчує, що в умовах вирішальної війни за нашу незалежність і територіальну цілісність, за волю багатонаціонального українського народу, за свободу і гідність ми маємо прекрасного друга – Турецьку Республіку, –звертаючись до присутніх наголосив Неїжпапа. – Наше співробітництво отримує ще один вимір – прекрасний корвет, який вже скоро захищатиме Україну, вільне судноплавство, що безумовно є спільною метою наших країн, – додав він.

ВМС нагадали, що що у липні минулого року в рамках двостороннього військового співробітництва Україна отримала від Туретчини оновлену версію розвідувально-ударного безпілотного комплексу Bayraktar ТВ2 зі збільшеним радіусом дії для національного флоту, а вже у вересні було закладено кіль майбутнього корвета.

Раніше на  USIonline.com

Війна. День 221: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.