Переміщеним українцям допоможуть знайти віддалену роботу «фото»

Переміщеним українцям допоможуть знайти віддалену роботу

Upwork, Tent, Payoneer та інші запустили благодійну ініціативу.

Як повідомляє Українська Служба Інформації, глобальний маркетплейс роботи Upwork, Tent Partnership for Refugees (Tent), платіжна платформа Payoneer та інші запустили нову ініціативу «Необмежені можливості: забезпечення переміщених фахівців віддаленою роботою». Вона має на меті поєднати десятки тисяч переміщених українських спеціалістів і бізнеси, що пропонують віддалену роботу.

Через платформу Upwork учасники ініціативи отримають доступ до:

  • можливостей працевлаштування;
  • тренерів, які допоможуть переміщеним професіоналам зареєструватися на Upwork, визначити навички, які мають попит, і дадуть їм пораду, як краще продати себе компаніям, які шукають незалежних спеціалістів;
  • сертифікацій навичок, щоб збільшити шанси знайти роботу;
  • можливостей розвивати нові навички;
  • соціальних послуг, які дозволять їм зосередитися на роботі;
  • надійного способу отримати зароблені кошти.

Спеціалісти, що не мають акаунту на Upwork, можуть зареєструватися за спеціальним посиланням. Щойно буде створений обліковий запис, і команда Upwork підтвердить особу, з потенційним учасником зв’яжеться представник платформи та запропонує корисні ресурси. Спеціалістам, що вже мають акаунт, треба зайти в нього та відвідати цю сторінку.

Спираючись на досвід, отриманий в процесі роботи ініціативи, Tent і Upwork розроблять найкращі практики щодо того, як компанії можуть залучати переміщених незалежних спеціалістів, і розширять ініціативу, щоб залучити до неї більше компаній.

Ще до повномасштабного вторгнення Росії Payoneer всіляко підтримував українських фрилансерів. Нині ж ми відчуваємо моральний обов’язок ще більше допомагати нашим співгромадянам. Тому ми раді приєднатись до чудової ініціативи Upwork і Tent і дуже сподіваємось, що якомога більше українців, що були змушені виїхати за кордон або в іншу частину України, знайдуть гідну зайнятість, яка дозволить не тільки забезпечити себе та свої сім’ї, а й розвиватися далі професіонально та особисто, — зазначила Любов Даниліна, в.о. генерального директора Payoneer в Україні.

Після створення акаунту на Upwork, спеціалістам необхідно також подбати про спосіб отримання заробітку. Виводити кошти можна, наприклад, через платіжну платформу Payoneer.

Більше інформації про ініціативу за посиланням.

Зазначимо, що понад 5 мільйонів людей покинули Україну та 8 мільйонів осіб внутрішньо переміщені. Також в Україні втрачено приблизно 5 мільйонів робочих місць. Більше інформації про людей, що залишили Україну внаслідок повномасштабної війни, за посиланням.

Раніше на USIonline.com

Терміново робота: який підробіток зараз найпопулярніший в Україні

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.