Передавав у Росію розвіддані: в Одесі затримали агента фсб (фото, аудіо) «фото»

Передавав у Росію розвіддані: в Одесі затримали агента фсб (фото, аудіо)

Співробітники СБУ затримали групу агентів фсб, які шпигували за так званими «центрами прийняття рішень». Один із з ворожих розвідників, знаходячись в Одесі, намагався визначити GPS-координати військових об'єктів.

Як повідомляє Служба безпеки України, під час масштабної спецоперації, яка була проведена у декількох областях України, правоохоронці затримали трьох учасників агентурної мережі фсб та встановили особу їх російського «куратора».

Зокрема, в Одесі ворожий агент вивідував паролі для пересування по території міста у комендантську годину та для проїзду блокпостів.

Ці дані він в «темну» намагався дізнатися у своїх знайомих – українських військових та правоохоронців.

В коло завдань розвідника  входило і визначення GPS-координатів військових об’єктів у районі обласного центру. Для цього чоловік об’їжджав місцевість та робив спеціальні позначки на електронних картах.

Ще одного ворожого фіксатора українських військових об’єктів затримали у Вінниччині. За завданням російських спецслужб він мав визначити координати Штабу командування Повітряних Сил ЗСУ та підрозділів Національної гвардії. Чоловік робив фото та відео об’єктів та прилеглої місцевості.

У Кривому Розі правоохоронці викрили агента фсб рф з позивним «Грім».  За завданням «куратора» чоловік періодично влаштовувався подсібні роботи поблизу об’єктів, які його цікавили.  Він малював для окупантів схеми оборонних рубежів, визначав місця зберігання техніки та боєприпасів. Також він намагався отримати плани  евакуації і схеми будівель місцевих підрозділів Сил оборони.

Як повідомили у СБУ, за кожне виконане завдання підозрювані отримували до 550 доларів на власні карти. Сума залежала від терміновості та якості виконаної ними «роботи».

Всім затриманим слідчі СБУ повідомили про підозру у державній зраді, вчиненої в умовах воєнного стану за ч. 2 ст. 111 Кримінального Кодексу України.

Раніше на  USIonline.com

На Одещині заарештували майно дружини Медведчука (фото, аудіо)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.