Пам’ять Героям: минув рік з трагедії у казармах Миколаєва (фото) «фото»

Пам’ять Героям: минув рік з трагедії у казармах Миколаєва (фото)

Рідні та близькі українських захисників, які загинули унаслідок російського обстрілу 18 березня, вшанували пам'ять Героїв.

На акції пам’яті побувала фотокореспондентка Української Служби Інформації Ніна Ляшонок.

Минув рік, як військові загинули під час ракетного удару по казармах у Миколаєві. Це сталось 18 березня 2022 року.

Сьогодні близькі та родичі прийшли вшанувати загиблих захисників України. У руках вони тримають квіти, прапори України та фотографії воїнів, яких пам’ятають.

За словами Наталі, це була миттєва смерть. Микола захищав Україну, і завдяки йому та іншим хлопцям, зараз люди у Миколаєві живуть не під окупацією.

Йому було 25 років. Він був контрактником з 2021 року. Коли почалась повномасштабна війна, він був на кордоні з Кримом, потім звідти вони потрапили через Нову Каховку до Миколаєва. Він відстояв разом з хлопцями Вознесенськ, там були дуже тяжкі бої, також тримав Миколаїв. Останній раз я розмовляла з ним по телефону 16 березня, а бачила — 13 березня, тому що йому дали дозвіл приїхати додому. І 18-го він загинув. Його найкращий друг скинув мені новину, спитав чи все добре з Миколою. Потім ми поїхали до Миколаєва… він не уцілів, я його впізнала по кільцю на пальці, батьки — по татуюванням, — розповідає Наталя.