Осінь в ботсаду: потрібні волонтери і відвідувачі (відео, фото)  

Зараз в одеському ботсаду можна помилуватися осінніми квітами. Тут чекають на відвідувачів, які особливо важливі в такий важкий час. А якщо ви любите доглядати за рослинами - станьте волонтером ботсаду. Адже склад працівників тут у рази зменшився після 24 лютого. Тож, якщо ви мріяли посадити дерево - мрія може здійснитися. Його навіть підпишуть вашим ім»ям. 

Прогулялися по  ботсаду кореспонденти Української Служби Інформації Анна Городенцева і Арсен Подосян.

Дивіться відео на нашому каналі на Youtube.

В одеському ботсаду як завжди тихо. Зараз тут квітнуть гортензії, отож, можна помилуватися квітами та осінніми барвами.

Цій рік для ботанічного саду ювілейний – йому 155 років. Наразі тут більше 4 тис. рослин. У планах-  створення лавандового лабіринту та нових локацій. Але людей не вистачає, тому дуже важлива допомога волонтерів.

Зараз для нас приходить багато волонтерів і допомагають нам. Для нас це дуже значна допомога  Багато співробітників виїхали з України. Людей зараз недостатньо, тому ми дуже вдячні. Іноді просто люди приходять і питають, чим нам можна допомогти. Територія велика, догляду треба багато. Робота дуже різна. У нас є в планах досаджувати лавандовий лабіринт, є план створювати нові ділянки. У нас будуть роботи і по висадці, тому навіть можна буде висадити іменне дерево, – розповіла директор ботсаду Людмила Левчук.

Людмила Левчук

До початку повномасштабної війни тут працювали більше ста людей, а зараз тільки 40. Тож якщо ви хочете допомогти, телефонуйте: (0482) 63-96-35,  (098) 987-61-79.

Раніше на  USIonline.com

Одесситов зовут на благоустройство Ботсада

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.