Окупанти залишили Нову Каховку – «жест доброй воли»? (ОНОВЛЕНО) «фото»

Окупанти залишили Нову Каховку – «жест доброй воли»? (ОНОВЛЕНО)

Перед тим вони конфісковували» у місцевого цивільного населення у великих кількостях побутову технику. Тобто, банально пограбували.

Про це йдеться у щоденному зведенні Генштабу ЗСУ.

Станом на 22 березня 2023 року всі підрозділи армії окупанта, які були розміщені в населеному пункті Нова Каховка Херсонської області залишили місто. Цьому передував обхід найближчих помешкань місцевого населення з метою наживи. Окупанти ” та електронну техніку, коштовності, елементи одягу та мобільні телефони, – зазначили наші військові.

Також повідомляється, що в низці населених пунктів тимчасово захопленої лівобережної частини Херсонської області загарбники почали пошуки громадян з проукраїнскою позицією. Для цього вони використовують списки учасників АТО, військових пенсіонерів та списки тих осіб, які проходили службу в правоохоронних органах України.

Додамо, що хоча деталі поки не відомі, можливо, йде про черговий «жест доброй воли» з боку окупантів, які й раніше залишали населені пункти, коли бачили неможливість їх утримати.

Оновлено

Генеральний штаб ЗСУ спростував дану інформацію.

Окупанти і досі тимчасово знаходяться у Новій Каховці. Інформація про начебто відхід противника з даного населеного пункту була оприлюднена внаслідок некоректного використання наявних даних.

Однак, ми неодмінно звільнимо і Нову Каховку, – йдеться у повідомленні.

Раніше на USIonline.com

Війна. День 393: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.