Офіційно «рашисти»: Рада визнала політичний режим Путіна сучасною версією фашизму «фото»

Офіційно «рашисти»: Рада визнала політичний режим Путіна сучасною версією фашизму

В Україні на законодавчому рівні визнали політичний режим у Росії «рашизмом».

Про це йдеться на сайті Верховної Ради України у проєкті постанови №9101.

Під час засідання парламенту у вівторок, 2 травня, проєкт, який визначає існуючий у РФ політичний режим як рашизм, підтримав 281 народний депутат.

Також в ухваленій постанові йдеться про засудження ідеологічних засад «рашизму» і суспільних практик як тоталітарних та людоненависницьких.

Жорстока, неспровокована війна РФ проти України викрила всьому світові реальну сутність політичного режиму Путіна, як неоімперської, тоталітарної диктатури, яка наслідує найгірші практики минулого та втілює ідеї фашизму та націонал-соціалізму в сучасній версії російського фашизму (рашизму), – йдеться у пояснювальній записці до постанови-заяви.

Ініціатори постанови вважають, що вона дозволить визначити форми агресії та спонукатиме засудженню державами світу політики РФ, яка призводить до вчинення воєнних злочинів та геноциду українського народу.

Зазначимо, цю заяву адресували ООН Європарламенту, Парламентській Асамблеї Ради Європи, Парламентській Асамблеї ОБСЄ, Парламентській Асамблеї НАТО, урядам та парламентам іноземних держав із закликом підтримати засудження ідеології, політики та практики рашизму.

Раніше на  USIonline.com

Війна. День 434: коротко про головне (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.