Один із найбільших продавців побутової техніки в Україні на межі банкрутства «фото»

Один із найбільших продавців побутової техніки в Україні на межі банкрутства

Група кредиторів мережі магазинів Eldorado.ua (ТОВ «Дієса») висловили незгоду з запропонованим планом досудової санації компанії. Вони наполягають на запуску формальної процедури банкрутства для відновлення її платоспроможності.

Про це пише Інтерфакс-Україна з посиланням на лист кредиторів.

12 вересня 2023 року стало відомо, що Eldorado.ua опинилась на межі банкрутства. Компанія пояснювала, що її бізнес суттєво постраждав унаслідок російської агресії.

Знищено товарні запаси на центральному складі та в частині магазинів, певна частина точок продажу досі розташовані на тимчасово окупованих територіях. Загалом постраждало близько 20 об’єктів мережі, частина була законсервована, бо є в зоні проведення активних бойових дій або поруч.

Eldorado.ua повідомляла, що збирається вимагати від росії відшкодування збитків на суму понад 1 млрд грн, а у вересні подала позов проти неї до суду в Києві на суму $3,9 млн (майже 145 млн грн).

Група кредиторів мережі магазинів Eldorado.ua (ТОВ «Дієса») висловили незгоду з запропонованим планом досудової санації компанії.

Ми оцінюємо такий план дій щодо повернення боргів потенційного банкрута як такий, що не відповідає вимогам законодавства, є несправедливим і дискримінаційним для основної частини кредиторів ТОВ «Дієса» – реальних постачальників товарів, робіт, послуг, та вимагаємо вжиття заходів із відновлення платоспроможності боржника винятково в межах процедури банкрутства ТОВ «Дієса» як такого, що відбувається із залученням зовнішнього арбітражного керуючого та під судовим наглядом, – йдеться у листі кредиторів.

Лист підписали такі компанії, як ТОВ «ЮК Дистрибьюшн», ТОВ «Комел», ТОВ «Маккон», ТОВ «Техніка для бізнесу», ТОВ «Делонгі Україна».

Остання компанія ще в серпні 2023 року подала до Господарського суду заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство ТОВ «Дієса». На 3 жовтня було призначене підготовче засідання у цій справі.

Раніше на  USIonline.com

FOZZY в Одесі працювати не буде, – заява компанії

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.