Одесити входили в банду, яка їздила з “ЛНР” обдурювати українців «фото»

Одесити входили в банду, яка їздила з “ЛНР” обдурювати українців

Аферисти мандрували великими українськими містами та розігрували «призи», а потім виманювали у людей гроші. Переважно у банді були мешканці окупованих міст Луганською області, двоє з Одеси та жінка з Кіровоградській області. По рішенню Октябрського суду міста Полтава вони отримали різні терміни у в»язниці та заплатять компенсацію постраждалим. 

Про це кореспондент Української Служби Інформації дізнався із судового реєстру.

Свої злочини аферисти почали ще п’ять років тому. Вони оселилися у частині Луганській області, яка с 2014 року не підконтрольна Україні. Серед учасників зокрема була одеситка, яка свого часу працювала у Одеському обласному наркодіспансері, а потім була судима у Київській області за крадіжку.

У банді був неодноразово судимий одесит та жінка з села у Кіровоградській області, усі інші були з різних населених пунктів Луганської області. Аферисти їздили по різним містам України та розігрували ціле шоу.

У кожного була своя роль. Вони робили вигляд, що у супермаркетів акція, “сотрудники” обирали “переможця” для отримання побутової техніки. Але знаходився ще один “щасливчик” – тому замість кофеварки або блендера вони пропонували 200 доларів. Проте, звісно, другий “переможець” не хотів ділити виграш.  При цьому їм майстерські вдавалося видурювати у перехожих гроші. Адже “перемогти” міг тільки той, у кого буде більше готівки.

Їх цільовою аудиторією були літні люди. Одна жінка з Харкова віддала шахраям більше тисячі доларів і, звісно, так і не отримала свої гроші та обіцяний на касі супермаркету приз.

Трьох членів банди, у тому числі і одесита, приговорили до 9 років у в’язниці, одеситка та ще одна жінка отримали на рік меньше. Також п’ять засуджених повинні заплатити компенсацію постраждалим – більше 634 тисячі гривень, та більше 183 тисяч гривен за експертизи. Двох їх ватажків та 6 учасників  будуть судити окремо, всього у банду входили 13 осіб.

Раніше на USIonline.com

В Одесі затримали банду: злочинці «вибивали» неіснуючі борги (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.