Одесити масово вийшли на прогулянку до моря перед зміною погоди (фото) «фото»

Одесити масово вийшли на прогулянку до моря перед зміною погоди (фото)

Сьогодні в Одесі було сонячно та тепло, і багато городян вирішили скористатися можливістю прогулятися у неділю. Втім, незабаром погода почала змінюватися.

Разом із одеситами фотокореспондент Української Служби Інформації пройшов уздовж набережної від Золотого берега до Аркадії.

Вранці було дуже тепло, і припустити, що вже до середини дня погода зміниться, було складно. А оскільки синоптики попередили про майбутнє похолодання на тижні, вийти на прогулянку до моря сьогодні вирішили дуже багато людей. Біля моря працюють усі кафе, у тому числі на пляжі – схоже, до мінної небезпеки городяни знову стали ставитись не дуже серйозно.

До узбережжя вийшли люди різного віку, чимало батьків з дітьми, літніх людей. Деякі пляжі пусті, і можна бачити, як вони заросли травою через скасування купального сезону. А на деяких цілком жваво, є навіть такі містяни, хто вирішив позасмагати під яскравим сонцем – і це 13 листопада.

Погода вже почала змінюватись, але навряд чи вона відлякає одеських рибалок, яких було чимало сьогодні. Ще однією невід’ємною частиною приморського пейзажу залишаться численні коти, яких люди не забувають годувати.

Фото – Оксана Грицюта