Одеситу, що закликав «русскій мір», оголосили підозру «фото»

Одеситу, що закликав «русскій мір», оголосили підозру

Поліцейські оголосили місцевому жителю підозру в колабораційній діяльності. Він у спілкуванні з людьми підтримував рішення й дії держави-агресора, і заявляв, що «Одеса – росія, путін – наш президент». Тепер чоловік може потрапити до в'язниці на тривалий термін.

Про це повідомляє поліция Одеської області.

Співробітники сектору дізнання відділення поліції № 2 Одеського районного управління поліції № 1 встановили, що житель Одеси публічно під час спілкування з містянами заперечував здійснення збройної агресії проти України та підтримував рішення й дії держави агресора, заявляючи, що “Одеса – росія, путін – наш президент”, а всім, хто з цим не згоден, буде непереливки, коли прийде «русскій мір».

Будучи прихильником країни-агресора, 57-річний чоловік сприяв рф та її представникам в ослабленні національних інтересів України, суверенітету та територіальної цілісності держави, підтримуючи злочини окупантів на території нашої країни. Дії правопорушника дізнавачі кваліфікували за частиною 1 статті 111-1 Кримінального кодексу України.

За результатами дізнання правопорушнику повідомили про підозру за частиною 1 статті 111-1 Кримінального кодексу України. Вона кваліфікується як публічне заперечення громадянином України здійснення збройної агресії проти України та публічні заклики громадянином України до підтримки рішень та дій держави-агресора. Таки дії, згідно санкції статті, караються позбавленням волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Раніше на USIonline.com

В Одесі затримали можливого колаборанта-«журналіста»

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.