Одеситам розповіли, як працюватимуть школи під час відключень світла: що робити батькам «фото»

Одеситам розповіли, як працюватимуть школи під час відключень світла: що робити батькам

Дітей розділять на групи відповідно до графіків відключень, а батькам радять завантажити електронні підручники.

Про це на брифінгу розповіла директорка міського департаменту освіти Олена Буйневич.

За її словами, кожна школа поділить дітей однієї паралелі на групи — в залежності від місця проживання. Таким чином, діти будуть підключатися до уроків тоді, коли в їхніх оселях є світло, а навчальні заклади плануватимуть розклад згідно з графіками відключення. При такому розподілі, на одному уроці можуть опинитися діти з паралельних класів. Можлива і зміна вчителя — в залежності від того, в кого з педагогів наразі є світло. Щодо тих шкіл, які працюють очно, – в них жодних змін не відбудеться, оскільки навчання проводиться у світлий час доби. Виняток — лише для тих, хто вчиться на другій зміні — в них уроки закінчуватимуться трохи раніше.

Кожна мама отримає на свою електронну пошту або у будь-який зручний месенджер від класного керівника графік проведення уроків, їх розклад відповідно до тієї групи, у якій проживає родина. І у зазначений час родина може підключити дитину до уроків, – пояснила Буйневич.

Ті діти, які перебувають за кордоном, зможуть підключатися до уроків тоді, коли їм зручніше, – адже один і той самий урок проводитиметься декілька разів на день для різних груп. Батькам переселенців треба лише повідомити вчителя, до якої групи їм зручно приєднатися.

Буйневич зазначила, що розклад уроків може відрізнятися від звичайного – головний упор робитиметься на основних предметах. Йдеться про математику, фізику, хімію, біологію, українську та іноземну мови, історію України. Щодо інших дисциплін — можливо, учні отримуватимуть посилання на відео-уроки на сайті департаменту освіти й муситимуть опановувати їх самостійно.

Цього не треба боятися, бо буде час задати питання і отримати роз’яснення, – підкреслила Олена Буйневич.

До того ж, директорка порадила батькам завантажити на гаджети електронні версії підручників.

Раніше на USIonline.com

З понеділка в одеських школах починається навчання: чого чекати батькам

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.