Одеситам розповіли, як діяти, якщо небезпека застала у торговому центрі (фото) «фото»

Одеситам розповіли, як діяти, якщо небезпека застала у торговому центрі (фото)

Співробітникам і відвідувачам ТЦ KADORR City Mall в Одесі фахівці мобільного пересувного консультаційного центру ДСНС розповіли й показали, як діяти під час надзвичайних ситуацій, викликаних війною.

На місці побував фотокореспондент Української Служби Інформації Арсен Подосян.

Пересувний консультаційний центр у ДСНС створили для того, щоби одесити могли безкоштовно отримати інформацію на актуальні теми.

Мета цього центру — ознайомлення людей, інструктаж про правильний порядок дій при різних ситуаціях: починаючи від пожежі і закінчуючи артобстрілом, повітряною тривогою, виявленням вибухонебезпечних предметів, диверсійних груп, загрозою хімічної атаки, обвалом будинку, – розповів провідний інспектор відділу запобігання надзвичайних ситуацій по Приморському району Василь Сопінський.

Працівникам і відвідувачам продемонстрували вибухонебезпечні речі (від гранат до мін і снарядів), нагадали, як правильно евакуюватися з будівлі, а також навчили надавати домедичну допомогу — адже у критичній ситуації рахунок йде на хвилини.

 

Зазвичай поруч опиняються тільки звичайні люди. Банальні речі, такі як правильно затиснути рану, щоб припинити кровотечу, має знати кожен – для того, щоб допомогти врятувати комусь життя, – говорить Василь Сопінський.

У ДСНС розробили графік роботи центру — аналогічні заходи проводитимуть у різних місцях масового скупчення людей. Фахівці-рятівники вже побували на головпоштамті, на автовокзалі і автостанції «Привоз».

Наступні заходи відбудуться:
20.07.2022 10:00-12:00 у ТРЦ «Gagarinn Plaza»;
22.07.2022 10:00-12:00 у ТРЦ «Остров»;
27.07.2022 10:00-12:00 у Територіальному центрі соціального обслуговування Приморського району;
29.07.2022 10:00-12:00 в Одеському зоопарку.