Одесит випускає небезпечного собаку на самовигул: є постраждалі (фото) «фото»

Одесит випускає небезпечного собаку на самовигул: є постраждалі (фото)

У подвір'ях на Ленселищі бігає без догляду і без намордника великий алабай. Його жертвами вже стали декілька котів і собак. Але господар пса свою відповідальність заперечуює.

Про це кореспонденту Української Служби Інформації розповіла місцева мешканка Марина Мякінькова, яка втратила домашнього улюбленця в результаті зустрічі з алабаєм.

Це сталося 24 жовтня на вулиці Волоколамській. Пес накинувся на коргі й загриз його прямо на очах у господині. Хазяїн алабая, чоловік на ім’я Сергій, власну провину повністю заперечуює.

Ми з чоловіком підходили до нього, але він дуже не хотів з нами розмовляти. Він сказав: “Ну якщо б тут бомба впала, до кого б ви висували претензії?” – обурюється Марина.

Одеситка розповідає, що це далеко не перший випадок, коли алабай гуляє без господаря і проводитися агресивно. Діти бачили його з роздертим котом у зубах, а 23 квітня пес покусав дівчину. Алабай напав на стафордширського тер’єра, а коли господиня намагалася захистити свого улюбленця, накинувся і на неї.

Сусіди її відбили, вона не сильно постраждала, а от її собаку довелося зашивати, – розповідає Марина Мякінькова.

При цьому, говорить Марина, під час розмови з нею господар алабая намагався переконати, що його собака буцімто без команди на людей не кидається.

У нас тут діти граються, їздять на велосипедах, невідомо, що собаці в голову прийде. Йому не раз робили зауваження, але він не реагує, – каже одеситка.

Марина написала заяву на господаря пса. Справа буде слухатися у Малиновському суді.

А тим часом нічого не змінюється.

Ми думали після цього випадку він триматиме собаку вдома. Але вчора той знову гуляв сам, – говорить одеситка.

Раніше на USIonline.com

На допомогу Патрону: як в Одесі готують собак-рятувальників (відео, фото) 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.