Одесу відвідав голова парламентського комітету Великої Британії з оборони (фото) «фото»

Одесу відвідав голова парламентського комітету Великої Британії з оборони (фото)

Тобайяс Еллвуд висловив думку щодо створення навколо Одеського порту гуманітарної зони, схваленої ООН.

Про це йдеться у повідомленні Одеської ОВА.

Сьогодні відбулась зустріч начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченко та голови комітету з питань оборони Палати громад Парламенту Великої Британії Тобайясом Еллвудом.

Під час зустрічі обговорили ситуацію в Одеському регіоні з огляду на військову агресію, а також визначили подальші напрями поглиблення двосторонньої українсько-британської співпраці на регіональному рівні. Начальник Одеської ОВА висловив подяку британській стороні за всебічну підтримку України та надану практичну безпекову допомогу.

Поставки Великою Британією зброї для захисту і оборони української землі та посилення боєздатності нашої армії дуже важливі для нас, – підкреслив Максим Марченко.

Він детально ознайомив Тобайяса Еллвуда з жахливими наслідками російських ракетних ударів по території Одеси та Одеської області.

Тобайяс Еллвуд висловив думку щодо необхідності створення, навколо Одеського порту, схваленої ООН гуманітарної зони для того, щоб забезпечити експорт зерна і запевнив Максима Марченко у непохитності позиції британської сторони щодо підтримки України. За його словами, це питання є важливим не лише в контексті української безпеки, але й безпеки всієї Європи.

Пан Еллвуд також висловив готовність й надалі просувати позицію України на міжнародній арені, наголосивши, що Велика Британія «може робити значно більше, ніж вона робить зараз».

Раніше на USIonline.com

Джонсон може приїхати до Одеси, – британський екс-міністр

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.