Одеський власник Onlyfans заробив $500 млн «фото»

Одеський власник Onlyfans заробив $500 млн

Леонід Радвінський став власником відомої платформи в 2018-му році.

Про це повідомили у Financial Times.

Компанія з відвертим контентом відкрила інформацію щодо виплати дивідендів Радвінському. У 2021 році це було $284 млн, а цього року – $233 млн. Це один з найоплачуваніших власників компаній у Великій Британії.

OnlyFans запустили в 2016-му році як платформу, на якій люди можуть пропонувати кліпи та фотографії своїм передплатникам за щомісячну абонентську плату. Через 2 роки 75% Fenix International Limited, власника OnlyFans, придбав Леонід Радвінський, який перепрофілював сервіс на еротичну тематику. Фанати платять за нюдси від $5 до $50 на місяць, з яких платформа отримує 20%.

Родина Радвінських переїхала до США з Одеси, коли Леоніду було 6 років. У ранньому дитинстві він полюбляв вивчати мову програмування BASIC на комп’ютері свого діда. Радвінський вивчав економіку в Північно-Західному університеті штату Іллінойс. Зараз він проживає у Флориді.

Нагадаємо, в березні 2022 року активістки в соцільний мережах організували збір коштів для підтримки ЗСУ за допомогою відвертих фотографій та назвали це “Теронліфанс”.

Раніше на  USIonline.com

Ющенко приїхав до Кілії на форум бджолярів (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.