Одеський ТЦК зробив офіційну заяву щодо нападу на свого співробітника «фото»

Одеський ТЦК зробив офіційну заяву щодо нападу на свого співробітника

Одеський обласний ТЦК та СП повідомив, що сьогодні, 14 лютого, у Приморському районі спільна група оповіщення зупинила чоловіка для перевірки військово-облікових документів. Проте, ще до початку процедури перевірки, він вдарив співробітника ТЦК ножем та втік.

Про це повідомили в Одеському обласному ТЦК та СП.

Потерпілого військовослужбовця оперативно госпіталізували. Наразі йому надають необхідну медичну допомогу. У ТЦК повідомили, що його стан стабільний.

Наголошуємо: будь-які прояви агресії щодо представників Збройних Сил України є неприпустимими. Кожен військовослужбовець, який працює у складі груп оповіщення, виконує державне завдання. Силова протидія законній діяльності війська — це пряме посягання на стабільність оборони країни… акликаємо громадян до виваженості та правосвідомої поведінки. Жодні маніпуляції в інформаційному просторі не є виправданням для вчинення злочинів. Стійкість країни перед зовнішнім агресором залежить від єдності суспільства та взаємоповаги між громадянами та захисниками, – написали в ТЦК.

Також у ТЦК повідомили, що наразі тривають слідчі дії та заходи щодо встановлення місцеперебування і затримання нападника.

Раніше на  USIonline.com

ТЦК не може затримувати просто через порушення військового обліку – суд

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.

Теми: Одеса ТЦК