Одеський підприємець створює потужні пауербанки для ЗСУ та цивільних «фото»

Одеський підприємець створює потужні пауербанки для ЗСУ та цивільних

Серед його клієнтів — фонди Сергія Притули та Олени Зеленської.

Про це йдеться у публікації видання dev.ua.

Компанія Boseco, створена одеським підприємцем Костянтином Юном, займається торгівлею кавою, а також розробкою кавомашин. Однак після початку повномасштабної війни фірма змінила профіль діяльності. Тепер вона випускає зарядні станції Boseco Energy.

Розробку одеських інженерів вже замовили десятки військових підрозділів ЗСУ. Вони використовують пауербанки для запитування терміналів Starlink, дронів, радіостанцій, інших девайсів.

Нашими клієнтами були Фонд Сергія Притули та Фундація Олени Зеленської. І якщо Фонд притулки набував станції для фронту, і ми багато донатили своєю продукцією, фінансово, то Фундація Олени Зеленської купувала нашу розробку здебільшого для цивільних цілей, коли почався блекаут і люди у багатьох регіонах залишилися без електрики, – цитує видання Костантина Юна.

Велике замовлення Boseco отримала й від одеської IT-компанії Netpeak.

Головною перевагою своєї розробки Костянтин називає її ціну (від 11 тис. до 39 тис. грн) та варіативність — його виріб значно дешевший за популярні аналоги та має широкий асортиментний ряд на будь-яку потребу.

Раніше на USIonline.com

В Одесі використали японські очищувачі води для створення мобільного бювету

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.