Одеський нейрохірург повернув військовому здатність ходити «фото»

Одеський нейрохірург повернув військовому здатність ходити

Юрій Гафийчук провів вдалу операцію по встановленню системи для транспедикулярної фіксації хребта NX. 

Про це розповів одеський волонтер Андрій Танцюра.

Нейрохірург Юрій Гафийчук повернув здатність жити повноцінним життям військовослужбовцю Миколаю з Рівненської області. У хлопця була дуже тяжка травма – закритий компресійно- уламковий перелом хребця з вираженим больовим синдромом. Щоб врятувати Миколая, була проведена операція по встановленню системи для транспедикулярної фіксації хребта NX. Операція пройшла успішно.

Прогнози позитивні. Вже за тиждень Микола був виписаний з лікарні. Зараз він у відпустці, а через місяць повинен повернутися у частину з обмеженнями в фізичному навантаженні. Дуже сподіваюсь, що період відновлення пройде без ускладнень.

Хочу подякувати KTL Ukraine – логістична компанія в особі Andrey Kuzmin за допомогу в сплаті за витратні матеріали для операції на суму 49 325 гривень, – розповів волонтер.

В перші місяці війни одеський нейрохірург Юрій Гафийчук знаходився на Донеччині, де рятував наших хлопців. Зараз він лікує військових в Одесі.

В польовому шпиталі Бахмуту змішались день і ніч, ти виходиш з операційній і не розумієш – скільки ти не спав, скільки ти тут взагалі. Але щоб врятувати людині життя – перші години самі важливі. Тому про втому навіть не думаєш, – згадує своє відрядження в перші тижні війни  нейрохірург Юрій Гафийчук, який врятував сотні людей та багатьох з них повернув до повноцінного життя.

Раніше на USIonline.com

Одеські лікарі прооперували немовля вагою 660 гр

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.