Одеський каратист повернувся зі сріблом з Індонезії «фото»

Одеський каратист повернувся зі сріблом з Індонезії

18-річний Давид Яновський зайняв 3 місце в категорії «до 67 кг» на змаганнях в Джакарті.

Про це повідомили у відділенні Національного Олімпійського комітету України в Одеській області.

18-річний одесит Давид Яновський вперше в кар’єрі завоював срібну медаль на турнірі серії А у категорії «до 67 кг». У фіналі він поступився Шармі Пранаю із Індії. Матч завершився внічию 0:0, але судді віддали мінімальну перевагу супернику (3:2).

Нагадаємо, що в цьому році Давид став чемпіоном Європи серед юніорів. Це третя медаль спортсменів Одеської обласної федерації карате на турнірах серії А цього року. Дві срібні медалі завоювала Юлія Палашевська (тренер – Дмитро Негатуров, Сергій Палашевський) – в Памплоні (28-30 січня) і Каїрі (10-12 червня, Коджаелі).