Одеський гумштаб чекає на генератори та нові вантажівки з-за кордону «фото»

Одеський гумштаб чекає на генератори та нові вантажівки з-за кордону

Проблеми з електропостачанням не зупинили роботу Гуманітарного штабу, проте необхідність в генераторах стрімко зросла. На днях штаб отримав 90 генераторів, протягом грудня очікують отримати ще 26 пристроїв різної потужності.

Про це 9 грудня розповів голова Координаційного Гуманітарного штабу Одеської області Олексій Чорний, передає кореспондент Української Служби Інформації.

Через відсутність електропостачання склади Гумштаба продовжили працювати за допомогою генераторів (для цього потрібно 20 літрів пального в день на один пристрій).

В таких пристроях є велика потреба. В штабі планують сформувати резервний запас і відправляти у громади при необхідності.

Через відсутність світла у штаба є проблеми із зв’язком. Тому наразі вирішується питання щодо придбання Starlink.

В той же час, Гумштаб продовжує свою основну роботу та розширює мережу складів – в листопаді відкрили нову локацію для зберігання товарів на 3 тис. метрів. Наразі в розпорядженні штабу 103 склади. Є потреба в пальному та вантажівках. Проте незабаром транспорт може поступити в якості гуманітарної допомоги.

В цілому, звітуючи за листопад, Олексій Чорний відмітив, що кількість звернень до штабу зменшилась, проте люди все одно просять допомоги – з приводу поселення, оформлення документів, отримання продуктів.

Наразі складах штабу 2 037 палет – продовольство, побутові речі, гігієнічні товари.
Частину допомоги роздають потребуючим, проте частина залишається для формування резерву.

Протягом листопада допомогу отримали 79 тис. 24 особи. Було видано 50 964 продуктових наборів. Окрім громад, продовольство отримують лікарні та інші державні установи в рамках «Всесвітньої продовольчої програми».

До цього Олексій Чорний проінформував, що Одещина закрила програму допомоги Миколаївщині в рамках програми «Сусіди» – в листопаді їм передали 860 наборів (всього було передано 242 555 одиниці).

З Миколаївською областю проєкт закрили. Розуміємо, що нашим сусідам стало трохи легше, – відмітив Чорний.

Раніше на USIonline.com

В Одеській області збільшується кількість переселенців – потрібно житло

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.