Одеський бізнесмен розповів, як Данилко продав Rolls Royce Фреді Мерк’юрі «фото»

Одеський бізнесмен розповів, як Данилко продав Rolls Royce Фреді Мерк’юрі

Лот для британського аукціону Sotheby's надав український артист та композитор Андрій Данилко. Він продав Rolls-Royce Silver Shadow 1974 року випуску, на якому вокаліст гурту Queen їздив до останніх днів життя, за 11 млн гривень.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив одеський бізнесмен та волонтер Андрій Ставніцер.

Всю суму від продажу легендарного раритетного авто Андрій Данилко пожертвує на будівництво в Україні сучасного центру реабілітації та протезування Superhumans для постраждалих у війни дітей та дорослих.

Андрій хотів подарувати Роллс Ройс музею Queen, що, звісно, було б чудово. Якби люди могли сідати в автомобіль Фредді Мерк’юрі і намагатися уявити собі, чим жив цей талант.

А потім трапилася війна, і всім нам стало не до музики. Не до музеїв та не до талантів. І Андрій Данилко вирішив продати цю унікальну машину з історією, а гроші від продажу передати нам. Андрій вибрав нас серед багатьох варіантів, ви знаєте, що недоліку в потребах зараз немає. Але нам пощастило – місія Superhumans зачепила його за живе і зірки склалися – зірки у всіх сенсах цього слова, – розповів Ставніцер.

Представники фонду Superhumans зазначили, що компанія Sotheby’s не утримуватиме свій відсоток, тому благодійна організація отримає всю суму.

Машину придбали за 250 000 фунтів стерлінгів, або 284 500 доларів, або 11 мільйонів гривень. Неймовірна сума, дуже щедрий донейшн, суттєва підтримка для нашої клініки, і – суттєвий внесок у віру у світлих людей, – відзначили у фонді.

Новим власником автомобіля став український бізнесмен Володимир Носов.

Я дуже вдячний Андрію Данилку та його команді, команді Soethby’s та Володимиру Носову за те, що ця історія відбулася і додала світла в наші темні поки що будні. Разом впораємося, – зазначив бізнесмен.

Раніше на  USIonline.com

Мегазбір: Сергій Притула знову збирає кошти на ЗСУ

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.