Одеську обласну філармонію суд повернув до комунальної власності «фото»

Одеську обласну філармонію суд повернув до комунальної власності

Колишня Нова біржа, зведена в 1894-1899 роках за ескізними проєктами архітекторів В.І. Прохаскі та А.І. Бернардацці, вилучена з оренди.

Про це повідомляє пресслужба Одеської обласної прокуратури.

За матеріалами Одеської обласної прокуратури суд повернув до комунальної власності приміщення загальною площею 1794 м кв вартістю майже 63 млн грн пам’ятки національного значення – будівлі Одеської обласної філармонії.

Підставою позову стала систематична несплата заборгованості за охоронним договором на орендне користування пам’яткою культурної спадщини в розмірі понад 3,8 млн гривень, – йдеться у повідомленні.

На початку лютого 2023 року прокуратура домоглася виконання рішення суду – підписано акт приймання-передачі пам’ятки містобудування та архітектури, за яким спірні приміщення передано Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації.

Раніше на компанію «Рішельє», яка орендувала приміщення у будівлі Одеської філармонії (Нової біржі), подали до суду через борги у розмірі понад 4 мільйони гривень.

Раніше на USIonline.com

Скандал в Одеській філармонії: пошкоджений дах відремонтували (фото, відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.