Одеську міську раду «змусили» призупинити співпрацю з Всесвітнім клубом одеситів «фото»

Одеську міську раду «змусили» призупинити співпрацю з Всесвітнім клубом одеситів

Міська рада Одеси «змушена» тимчасово припинити співпрацю з Всесвітнім клубом одеситів. Останні співпрацювали з росіянами і присуджували їм премії під час війни в Україні.

Про це повідомив міський голова Одеси Генадій Труханов.

За його словами, констатує цей факт він з «жалем», тому що міська рада «змушена» призупинити взаємодію із Всесвітнім клубом одеситів.

З жалем тому, що незмінним Президентом Клубу є наш земляк Михайло Жванецький, ім’я та творчість якого означає дуже багато для кожного одесита. У тому числі й для мене, — пише мер.

Він також наголосив на тому, що причиною стало те, що під час війни з російськими окупантами у Всесвітньому клубі одеситів присудили премію за перемогу у літературному конкурсі російським письменникам. А російські письменники були у складі журі.

Серед них, зокрема, є ті, хто дозволяв собі неоднозначні висловлювання на адресу України, а також співпрацював із росЗМІ, які відкрито підтримують дії росії. Все це відбувається на тлі повномасштабного вторгнення рф в Україну, коли артисти світового рівня скасовують свої концерти в росії та закликають зупинити знищення українського народу, припинити цю жорстоку та несправедливу війну, — пише міський голова.

На сайті ВКО з’явилось оголошення про відпустку колективу до 5 серпня. Сайт «закрито на тимчасове технічне обслуговування».

Нагадаємо, УСІ писала про те, що засновником Одеської міжнародної літературної премії імені Ісаака Бабеля є так званий «Всемирный клуб одесситов», а заснована премія була у 2016 році.

Раніше на  USIonline.com

Одеську премію імені Бабеля та грошові винагороди отримали росіяни

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.