Одеські викладачі та студенти об’єдналися заради перемоги: чим можна допомогти (фото, відео) «фото»

Одеські викладачі та студенти об’єдналися заради перемоги: чим можна допомогти (фото, відео)

Викладачі та студенти «Одеської політехніки» допомагають прикордонникам, переселенцям та військовим - хлопцям, які зі студентської лави пішли добровольцями на фронт.

Допомогу організував Іван Бобок – доктор технічних наук, доцент інституту комп’ютерних систем державного університету «Одеська політехніка». Більш детальніше про це викладач розповів кореспонденту Української Служби Інформації Валерії Шаповаловій.

У березні 2022 року Іван Бобок передав військовим свою першу допомогу – дрон, який придбав за власні кошти. Після до його волонтерської ініціативи долучилися колеги з кафедри, а наразі ще й студенти.

Іван розповідає, що з перших днів війни декілька його учнів добровольцями відправилися на фронт, а влітку 2022 року змогли успішно захистити свої бакалаврські дипломи. Хлопці продовжують захищати Україну, а викладачі та однокрусники допомагають по можливості.

Спершу військовим через Гуманітарний штаб Одеської ОВА передали аптечки. У вересні Івану вдалося зв’язатися зі своїми студентами на фронті та організувати збір коштів. Учень Івана командує підрозділом зв’язку. Бригада знаходиться під Миколаєвом. Від «Одеської політехніки» їм передали обладнання для налаштування комп’ютерних мереж, наразі планують відправити нову допомогу.

Окрім цього, з весни освітяни допомагають прикордонникам – підрозділу, який займається ремонтами військової техніки.

Наразі триває збір допомоги і для переселенців. Викладачі та студенти збирають теплий одяг. Долучитися до акції можна через сторінку в Інстаграмі.

Зараз для всіх важкий час, але головне, що ми змогли об’єднатися – і викладачі, і студенти, – резюмував Іван Бобок.

Відправити фінансову допомогу можна наступним чином:

Південна бригада:
https://send.monobank.ua/jar/3trq6AjRhW

Прикордонники:
https://send.monobank.ua/jar/7jYDFbD73E

Раніше на  USIonline.com

Гуртки для дітей, допомога і прихисток: як в Одесі допомагають переселенцям (фото, відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.