Одеські волонтери плетуть сітки на вулиці під ОДА (фото) «фото»

Одеські волонтери плетуть сітки на вулиці під ОДА (фото)

Після конфлікту у волонтерському центрі Одеси на базі видавництва «Чорномор'я» волонтери залишились без місця для роботи.

Про це повідомляє фотокореспондент Української Служби Інформації з місця подій.

У вівторок, 21 березня, біля Одеської ОДА проходить акція протесту волонтерів.

Волонтерка Сабіна Нікіткенко розповіла, що волонтери прийшли до облради з криком про те, що їм потрібне місце, де вони могли б допомагати українським захисникам.

Ці люди дійсно з перших днів повномасштабної війни щоденно плетуть маскувальні сітки, їм потрібно місце, де це можна робити. Таким перформансом люди хочуть докричатися до облради, — розповідає Сабіна.

Волонтерам запропонували приміщення у Палаці спорту, але, як каже голова БФ «Корпорація Монстрів» Катерина Ножевнікова, воно не підходить. Оскільки там дуже холодно, а працювати потрібно зранку до вечора.

Зазначимо, з початку війни волонтери сплели близько 42-45 тисяч квадратних метрів сіток. Щотижня це приблизно до 10 маскувальних сіток, які зазвичай відправляють на східний напрямок.

Нагадаємо, конфлікт виник через відсутність у волонтерського центру саме договору оренди. Як пояснюють волонтери, на початку війни усі реєстри були заблоковані – неможливо було заключити договір оренди. Саме тому був підписаний документ «відповідального зберігання».
Згодом з’ясувалося, що Одеська облрада як власник цієї будівлі прийняла рішення передати в оренду дане приміщення іншій організації.