Одеські «Технарі» знайшли спосіб знищення дронів у польоті, для цього потрібні рибальські сітки – відкритий збір «фото»

Одеські «Технарі» знайшли спосіб знищення дронів у польоті, для цього потрібні рибальські сітки – відкритий збір

Одеські розробники «Технарі» збирають рибальські сітки. Як виявилось, саме вони можуть допомогти у відбитті ворожої атаки дронів. Наразі потрібно дуже багато рибальських знарядь. За словами розробників, сітки допоможуть врятувати життя українських військових на передовій.

Про це у своєму Facebook написав розробник додатка єППО Генадій Сульдін.

Розробники з Одеси знайшли спосіб протистояти російським дронам за допомогою рибальських сіток. Вперше він був застосований 18 квітня нашими військовими, які стоять на варті неба.

Нагадаю, дві такі сітки, які раніше придбали «Технарі» для перевірки ефективності креативного інженерного рішення, врятували життя 6 ППОшників та 2 радіолокатори 14 бригади радіотехнічних військ від російських дронів Ланцет. Ця дура вагою 12 кг зі швидкістю більш 100 км/год створена для одного польота без якогось резерву міцності та ламається, стикаючись з міцною полімерною сіткою. Тому бойова частина дрону підривається на умовно безпечної відстані від захищаємого об’єкта, в нашому випадку від РЛС чи зенітно-ракетного комплексу. В пошуку надійного варіанта захисту від ланцетів спрацювало найдешевше рішення на рівні «зброї з лайна та гілок», – розповів Сульдін.

Розробники вже придбали 10 сіток для локаторників ПС «Півдня», за це вони заплатили 65 тис гривень. Але потрібні ще та дуже багато.

Зараз збираємо інформацію за кількістю та розмірам потрібних сіток від зенітників ПС та підрозділів ППО сухопутних військ і ВМСУ. Вже зрозуміло, що сіток потрібно буде сотні, та ще й на вчора, – зазначив Генадій Сульдін.

В тих, у кого є рибальські сітки та готові ними поділитися, просять приносити «Технарям».  Допомогти можна й донатами за реквізитами: PayPal suldin005@gmail.com.

Ми швидко передамо їх зенітникам і локаторникам всіх видів військ. Це в прямому сенсі врятує життя бійців та бойову техніку нашої протиповітряної оборони. Велика дяка всім, хто перерахував гроші для захисту життя військових. Місія продовжується, – зазначив розробник.

Раніше на USIonline.com

На рахунку додатку єППО від одеських розробників з’явилися перші «Шахиди»

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.