Одеські спортсмени здобули золото на чемпіонаті України зі стрільби «фото»

Одеські спортсмени здобули золото на чемпіонаті України зі стрільби

На чемпіонаті України (пневматична зброя) серед юніорів, що відбувся у Львові, вихованці обласної ДЮСШ стрільби завоювали 3 медалі.

Про це повідомляє Відділення Націоннального олімпійського комітету України в Одеськії області.

Дворазовою чемпіонкою у змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки в особистому турнірі, стала Крістіна Остапенко, а також в міксті з Іваном Ткаленко.
Також Іван Ткаленко завоював срібло в особистому турнірі.
Тренували чемпіонів Ірина Виноградова та Світлана Скачко.

Також повідомляється, що Крістіна Остапенко в черговий раз показала результат вище нормативу «Майстер спорту України міжнародного класу» – цього разу рахонуок 628 очок (60 пострілів), а у фіналі – підтвердила свій клас, набравши 250, випереджаючи спортсменку з Дніпра Яніну Шпилеву на 1,2 очки. 4-е місце в цьому виді здобула 16-річна Віталіна Мартинюк, – ще одна вихованка обласної ДЮСШ стрільби (в кваліфікації 6-е місце – 617,1 очки).

Повідомляється, що 18-річна Крістіна Остапенко дебютувала на «дорослому» чемпіонаті світу. Найвищим результатом стало 6-е місце в командному турнірі у стрільбі із пневматичної гвинтівки, а у стрільбі із малокаліберної гвинтівки Крістіна показала кращий в збірній України – 582 очки.

Раніше на USIonline.com

Подолали дві дистанції: в Одесі відбувся благодійний забіг на підтримку ветеранів війни (фото, відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.