Одеські спортсмени зайняли сходинки п’єдесталу чемпіонату Європи (фото) «фото»

Одеські спортсмени зайняли сходинки п’єдесталу чемпіонату Європи (фото)

Два наших спортсмени - борець греко-римського стилю Іван Янковський і веслувальник із Чорноморська Даніїл Думанський - отримали золоту та бронзову медалі чемпіонату Європи у своїх вікових категоріях. Для спортсменів це найвищі досягнення в кар'єрі.

Про це повідомляє пресслужба відділення НОК України в Одеській області.

17-річний Іван Янковський переміг в категорії «до 110 кг» чемпіонату Європи (U-17), який проходив в Новому Саді. На шляху до своєї головної перемоги Іван переміг румуна Серджіу Косміна Брата (8:0), нейтрального спортсмена Данііла Маслакова (9:0), Міхаїла Ісмайлова із Азербайджана (8:0) і, в фіналі, Сейрана Кіракосяна із Вірменії (5:0).

Підготували Янковського до змагань тренери – Віктор Синявський, Олександр Грабован.

Веслувальник Даніїл Думанський у змаганнях четвірок з українським екіпажем Давідом Лупіним з Миколаївськох обалсті, Лукою Попелюком з Київської області та Максимом Пятковським з Дніпропетровщини, впевнено вийшов у фінал, фінішувавши другим у попередньому заїзді. У вирішальному заїзді українці після першої половини дистанції були лише восьмими, але на другій – ліквідували відставання, показавши на цьому відрізку другий загальний результат.

У підсумку екіпаж збірної України, відставши від срібних призерів (словаків) на 0,1 секунди й лише на 0,06 секунди випередивши італійців, які стали 4-ми — отримав бронзову медаль.

Ще один представник Одеської області, який брав участь в чемпіонаті Європи серед молоді і юніорів, 19-річний байдарочник южненського ФСК «Хімік» Владислав Волошин вийшов у фінал в двох видах програми – в одиночці на дистанції 1000 і 500 м — зайнявши 9 і 8 місце.