Одеські спортсмени завоювали дві золоті медалі на Кубку України (фото) «фото»

Одеські спортсмени завоювали дві золоті медалі на Кубку України (фото)

«Кубок Галичини» зі стендової стрільби пройшов у Львові.

Про це повідомляє пресслужба відділення НОК України в Одеській області.

Одеські спортсмени завоювали 4 медалі (2 золоті, 2 срібні) на етапі Кубку України зі стендової стрільби «Кубок Галичини», який відбувся у Львові 17-19 березня.

Володарка олімпійської ліцензії Ірина Маловічко перемогла в особистих змаганнях на круглому стенді, розбивши 113 мішеней. Срібло завоювала Вікторія Науменко із результатом 108 мішеней.

У змаганнях серед чоловіків переможцем став Олексій Науменко, який за підсумками кваліфікації і фінальної частини показав результат 176.

Срібло в активі ще одного одеського спортсмена — Івана Лоіка, який розбив 171 мішень.

У фінальній частині, де конкуренцію одеситам склав Георгій Іпатов зі Львову, Олексій лише в четвертій серії зумів відірватися від конкурентів, влучивши в 10 мішеней з 10-ти, чим практично забезпечив собі перемогу, — розповіли в олімпійському комітеті.

Зазначимо, змагальний нон-стоп для одеських стендовіків на цьому не завершиться – з 26 березня по 2 квітня в Ларнаці, що на Кіпрі, відбудеться етап Кубку світу.