Одеські рятувальники-водолази отримали новий спеціальний катер від United24 (фото) «фото»

Одеські рятувальники-водолази отримали новий спеціальний катер від United24 (фото)

Цей плавзасіб, придбання якого стало можливим завдяки допомозі міжнародних донорів, призначений для пошуку людей, а також може здійснювати пошук та патрулювання.

Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

Сьогодні одеські рятувальники з гордістю продемонстрували журналістам обновку – швидкісний катер, а головне – такий, який відповідає певним вимогам. На водоймі Одещини водолази перевірили готовність новенького катеру та потренувались в роботі на ньому.

Плавзасіб бійці ДСНС Одещини отримали завдяки внескам донорів United24: як кажуть, тут враховано все до дрібниць, аби було швидко, зручно та безпечно водолазам виконувати завдання за призначенням.

Цей катер будувався спеціально для водолазів ДСНС Одещини – враховувалися усі нюанси, специфіка роботи. Він розрахований на 8 осіб – цього достатньо, бо зазвичай група водолазів складається з 6 – 7 людей. Корпус катера – з поліетилену високої щільності: він не боїться ударів, корозії, контакту з солоною водою. Тому розрахований на роботу як у морі, так і на річках та озерах. Він достатньо місткий для того обладнання, що є у водолазів, в тому числі – водолазів-піротехніків, які теж є серед підрозділів ДСНС Одещини. Він призначений для пошуку людей, також може здійснювати пошук та патрулювання, – зазначила речниці Головного управління ДСНС в Одеській області Марина Мартиненко.

Вона додала, що у рятувальників Одещини є й інші плавзасоби, але такого сучасного не було.