Одеські пляжі стали більш небезпечними після підриву Каховської ГЕС «фото»

Одеські пляжі стали більш небезпечними після підриву Каховської ГЕС

Як і раніше, до прийняття окремого рішення про частковий доступ до безпечних ділянок пляжів перебування на узбережжі Чорного моря, зокрема в межах пляжних зон, заборонено.

Це підкреслили у Одеській міськраді.

Одеська міська рада нагадує, що наразі продовжує діяти наказ Одеської обласної державної (військової) адміністрації від 16.07.2022 № 16, яким встановлено особливий режим пересування громадян на окремих територіях Одеської області.

Крім того, у зв’язку з підривом та руйнуванням 06 червня 2023 року дамби, а також машинних відділень Каховської ГЕС, відбувається витік води з Каховського водосховища та підтоплення частини території Херсонської області, внаслідок чого існує потенційна можливість потрапляння забруднюючих речовин у Чорне море та засмічення акваторії, – йдеться у повідомленні.

Додамо, що за даними ЗМІ та соцмереж, сміття, яке змило підтоплення після підриву Каховській ГЕС, вже доплило до узбережжя Одещини. Це значить – купатися точно не можна, бо як зазначила вчора екоінспекція, вода з повені несе велику кількість шкідливих речовин.

Раніше на USIonline.com

Екоцид: чим загрожує Чорному морю підрив рашистами Каховської ГЕС

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.